Recenzie

O nás

Sme tím ľudí, pre ktorých je práca s drevom nie len prácou, ale aj záľubou a srdcovou záležitosťou. Objavujeme krásu a rozmanitosť tejto suroviny, veríme v tradičné hodnoty a snažíme sa priniesť ľuďom a ich štvornohým miláčikom hodnotu v podobe našich výrobkov.

Držíme sa hesla „v jednoduchosti je krása“, preto sú naše výrobky kombináciou klasických tvarov, s dôrazom na štýl a jednoduchosť v spojení s funkčnosťou. Pri navrhovaní a výrobe psích búd sme skombinovali kvalitné materiály, odbornú stolársku prácu a skúsenosti pri navrhovaní vhodných veľkostí.

V našom internetovom obchode si jednoducho objednáte. Stačí si vybrať typ, ktorý sa vám páči a veľkosť, ktorá bude vhodná pre vášho psíka. Ak si nebudete istí, budeme radi, keď sa nám ozvete, či už telefonicky, mailom, alebo prostredníctvom chatu a my vám radi pomôžeme s výberom.

Všetky ceny sú konečné a bez ďalších doplatkov. Doprava po celom Slovensku je samozrejme v cene.

Našu prácu nie len milujeme, ale jej aj veríme a neberieme iné, ako vašu spokojnosť, preto dávame na naše výrobky garanciu 30 dní. Ak nebudete spokojní, búdu vám jednoducho vymeníme.

Ešte nikdy nebolo vybratie tej správnej búdy také jednoduché a bez rizika.